Predaj 7 izbový 2 podlažný rodinný dom + 1izbový veľkometrážny byt v prístavbe Brezno

Popis:

Ponúkame na predaj pekný 7 izbový 2 podlažný čiastočne podpivničený rodinný dom s prístavbou kde je 1-izbový veľkometrážny byt
Rodinný dom rekonštruovaný a kolaudovaný v roku 2003,: nová strecha krytina- škridla, nová fasáda domu a zateplený, vonkajšie plastové dvere a okná,interiérové drevené dvere, drvené schodisko s nerez zábrádlím, plávajúce podlahy a dlažby.
Disp.riešenie domu:prízemie vstupná chodba, obývací a jedálenský priestor s krbom , komora s vlastnou studňou, kuchyňa na mieru s spotrebičmi, hosťovská izba, kúpelňa s sprchovacím kútom a toaleta.
Na poschodí je spáleň s šatníkom, balkon,kúpelňa s vaňou, bidet a samostatná toaleta,detská izba, pracovňa, fitness miestnosť, študentská izba.
V prístavku: chodba, v suteréne kotolňa s 2x pec trojkombinácia/ na pelety, drevo a elektriku/kúrenie ústredné.
kuchyňa na mieru s spotrebičmi / 1/5 ročné /jedálenská časť a obývací priestor,kúpelňa s sprchou a WC, spáleň a kúpelňa s sprchou a WC.
Rodinný dom a prístavok má každý 2x samostatný vstup zpredu aj s dvora.
Veľľajšie stavby: prístrešok na 2 autá s automatickou kovanou bránou, murovaná dielňa, dreváreň, pivnica,za domom drevený altánok, krb a údiareň, záhrada a pred domom udržiavaná skalka.
rodinný dom a prístavba sú napojené na verejnú kanalizáciu a verejný vodovod.
Je to vhodné riešenie bývania pre dve generácie alebo aj na podnikanie.
Odporúčame vidieť.

Cena: 170 000,- €

Mám záujem o obhliadku

Váš email (povinné)

Váš telefón

Vaša správa